Laden
a

Webshop

Product

Hylotelephium maximum | bleke hemelsleutel

4,54

Dit is een fantastische vaste bijen- en vlinderplant. Groeit snel, is gemakkelijk te verzorgen en is goed winterhard. Heeft stevige, vlezige stengels en bladeren waardoor de plant aan de rand en middenin de border goed tot zijn recht komt. Geschikt voor een zonnige standplaats, halfschaduw wordt ook verdragen. Veel grondsoorten goed, mits goeddoorlatend. Kan goed tegen droogte en is ook geschikt als snij- en droogbloem. Bloeit langdurig met bolvormige schermen vol met kleine bloemetjes die na de bloei ook in de winter veel sierwaarde hebben. In de winter biedt deze plant bovendien een goede schuilplaats voor allerlei nuttige insecten. Laat de stengels met uitgedroogde bloemschermen daarom staan en haal ze pas in de lente weg.

Hylotelephium maximum (L.)Holub.

Artikelnummer: 114 Categorie:

Extra informatie

Bloeitijd

zomer

Kleur

rozerood

Standplaats

halfschaduw | zon

Soort

vaste plant

Aantal

circa 500 zaden

Zaaitijd

voorjaar

Zaai-instructie

In het voorjaar binnenshuis zaaien in een zaaibakje. Zaai dun, want de zaailingen hebben ruimte nodig. De zaailingen verspenen in grotere potjes als ze groot genoeg zijn, 1 of 2 per potje.

Wees welkom in onze kleurrijke, educatieve botanische tuin met geneeskrachtige planten, (ijs)vogels, vissen en nog veel meer. Maak het mee!