Laden
a

Activiteiten

Rondleiding voor vrienden: Van knop tot kruin

Foto van een Hazelaar tak in de winter met hangende mannelijke katjes en een klein rood vrouwelijk bloemetje.
Ontdek de schoonheid van bomen in rust tijdens de rondleiding 'Van knop tot kruin' op 8 februari. Onder leiding van collectiebeheerder Sipke Gonggrijp leer je aan de hand van een quiz en een wandeling hoe je houtige gewassen herkent aan hun knoppen en silhouetten. Exclusief voor jaarkaarthouders!

Wil je iets zien waar niet iedereen oog voor heeft? Speciaal voor jaarkaarthouders van Hortus Alkmaar houdt Sipke Gonggrijp, collectiebeheerder Hortus Alkmaar, op 8 februari een rondleiding over de winterherkenning van bomen en struiken.

Tijdens deze rondleiding leer je de basis van de knopstand, wat zijn lenticellen en hoe herken je een boom aan het silhouet? We starten met een interactieve quiz waarin je wordt uitgedaagd hoe je bomen en struiken kunt herkennen.

Tip: Aangezien deze rondleiding rond lunchtijd is, kun je een eigen meegebrachte lunch nuttigen in de tuin.

Tickets verkrijgbaar via deze link.